Питання та відповіді

Необов’язково, але якщо ви хочете досягти максимального ефекту, підготовляти поверхонь необхідно. Без підготовки поверхні в місцях, де не буде прямого з’єднання цинкового матеріалу з металом, не буде утворюватися гальванічна пара, утворюється плівкове покриття, детальніше описано в технологіях.

Фарба або прокатна окалина – це суцільні покриття, які являють собою бар’єр на путі цинку до металу, вони заважають з’єднанню цинку з металом.

Майже будь-які. Бажано провести тест на сумісність, після чого приймати остаточне рішення.

Обов’язково перед нанесенням треба ретельно вимішати матеріал до однорідного стану, так як часточки цинку мають високу щільність і осідають на дні банки, тому матеріал стає неоднорідним і не підходить до застосування.

Практично немає різниці, окрім ціни. Zinga – імпортний матеріал, а ZinGalvanic здешевили за рахунок допоміжних виробничих сил в Україні, зберігши якість, підтверджено заключеннями лабораторій.

Ми рекомендуємо використовувати наш розчинник, але можна використовувати чистий нафтовий сольвент без домішок. Якщо ви вирішуєте використовувати не нашу продукцію, то перед нанесенням треба зробити тест на сумісність. В іншому випадку продукт може втратити свої властивості через порушення технології нанесення.

Поверхня оцинкована ZinGalvanic – сірого кольору, матова. Поверхня оцинкована ZinGalvanic BA має срібний колір, імітуючий гаряче оцинкування. ZinGalvanic BA використовується задля відновлення поверхонь нанесених раніше гарячим методом.

Іржа до 50 мкм не є перешкодою для контакту цинкових часток з металом.

Не треба, так як холодне цинкування наноситься безпосередньо на метал для утворення зв’язку металу з цинком.

Час висихання « на отлип» при температурі + 20 °C – 20-25 хвилин. При підвищеній вологості висихання може зайняти більше часу.

Не змогли знайти те, що шукаєте? Запитайте у нас!

[recaptcha]